Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis Pirkti

Prekės

Naujienlaiškis

Facebook

 

Prekes supakuojame ir išsiunčiame 1 darbo dienos bėgyje nuo užsakymo apmokėjimo gavimo dienos. Prekes siunčiame Lietuvos pašto registruota pirmenybine siunta. Vienos siuntos pristatymo kaina, nepriklausomai nuo siuntos svorio ir nuo to, kur Lietuvoje siunčiama siunta, bus 3 Eurai. 

Jei pirkinių suma sudaro 60 Eur ir daugiau, prekes pristatome nemokamai.

Užsakydami prekes, nurodykite tikslų adresą ir telefono Nr. Lietuvos pašto kurjeris prieš atvykdamas Jums paskambins (bent jau taip žada daryti). Tad jei nurodysite savo tel. Nr. bus mažesnė tikimybė, kad kurjeris, neradęs Jūsų namie, parneš siuntą atgal į paštą...

Rekomenduojame nurodyti adresą, kuriuo kurjeris galės surasti Jus darbo valandomis. Būna taip, kad pašto kurjeris, neradęs Jūsų, pranešimą apie atėjusią siuntą palieka pašto dėžutėje, kurias mes visi šiais laikais vis rečiau tikriname. 

Prekių pristatymas (priklausomai nuo to, kokią savaitės dieną užsakymas išsiųstas) užtrunka nuo 2 iki 4 dienų. Jei praėjo tiek laiko ir jei pašto dėžutėje nerandate pranešimo iš pašto, iškart skambinkite mums.  Ačiū kad perkate!