Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/u783707758/domains/maistingiejidumbliai.lt/public_html/modules/blocklayered/blocklayered.php on line 2166
Spirulina Pacifica - maistingiejidumbliai.lt
Spirulina Pacifica

HAVAJŲ SALŲ SPIRULINA (SPIRULINA PACIFICA) - aukčiausios rūšies spirulina.

Havajuose auginama ypatinga spirulinos rūšis Spirulina Pacifica galimai yra pati geriausia spirulinos atmaina.

Spirulina visas savo maistingąsias medžiagas pagamina sugerdama saulės šviesą. Sugėrus ją, transformuoja į žalius ir mėlynus pigmentus, kurie šį dumblį padaro me...

HAVAJŲ SALŲ SPIRULINA (SPIRULINA PACIFICA) - aukčiausios rūšies spirulina.

Havajuose auginama ypatinga spirulinos rūšis Spirulina Pacifica galimai yra pati geriausia spirulinos atmaina.

Spirulina visas savo maistingąsias medžiagas pagamina sugerdama saulės šviesą. Sugėrus ją, transformuoja į žalius ir mėlynus pigmentus, kurie šį dumblį padaro melsvu. Šie mėlynieji pigmentai yra taip vadinamas fikocianinas, arba tam tikra amino rūgščių grupė, kuri randama tik spirulinoje.

Žalieji pigmentai spirulinoje yra chlorofilas, žinomas kaip viena iš geriausiai detoksikuojančių žmogaus organizmą medžiaga. Spirulina yra ypatingai maistingas, daug energijos teikiantis papildas. Joje yra  vitamino B2, būtino normaliam žaizdų gijimui, svarbaus medžiagų apykaitai organizme, raudonųjų kraujo ląstelių susidarymui ir deguonies apykaitai jose. Spirulinoje esantis beta-karotenas yra labai naudingas mūsų regai bei bendram organizmo vystymuisi.

Kuo Havajų salų spirulina, Spirulina pacifica, skiriasi nuo kitų spirulinos rūšių, kuo ji ypatinga? Šios rūšies spirulinos fermoje naudojamas municipalinis geriamasis ir vandenyno vanduo, imamas iš 600 m gylio. Šiuose giliuose vandenyse yra 94 skirtingi mineralai, darantys havajietišką spiruliną tokią ypatingą. Produkto gamintojų spirulinos tabletės gaminamos naudojant ypatingą technologiją, vadinamą Ocean-ChillTM. Tai reiškia, kad tabletės suspaudžiamos šaltuoju būdu ir tik per 7 sekundes, tai garantuoja visų maistingųjų medžiagų patikimą išsaugojimą. Kokybės kontrolės skyrius, prieš išleisdamas kiekvieną produkcijos seriją, atlieka 15 skirtingų tyrimų, taip nuolat užtikrindamas aukščiausią kokybę. Garantuojama, kad auginant šią spiruliną, nenaudojami jokie pesticidai ir herbicidai, taip pat joje nėra jokių genetiškai modifikuotų organizmų (GMO).

Plačiau

Spirulina Pacifica Šioje kategorijoje prekių nėra.